Píšem aj o životnom štýle

Prečo som sa rozhodla písať aj o životnom štýle?

Pozerám tak na ten svoj blog aj FB page / rozumej stránku / a niečo mi tam stále chýba.

Ale prísť na to, čo, ani za svet. To viete, ako keď varíte a stále to nemá tú správnu chuť. Niečo ešte treba pridať…..tak skúšate, štipka soli, trochu cukru?….. niekedy sa podarí super dochutiť, niekedy mávnete rukou a necháte to na konzumentov, nech dochutia po svojom….

Ja som na blogu tiež tak skúšala…

…pridať taký obrázok alebo túto farbu, ktorú z fotiek? Len to mávnutie rukou neprichádzalo do úvahy. Lebo nechcem, aby si ma ľudia predstavovali podľa seba. Ja už predsa nejaká som, pracujem na sebe, rozvíjam sa a to, čo ste doteraz z mojej tvorby videli, asi neprinieslo úplne presný obraz o mne.

Články o materských dávkach, dodržiavaní podmienok, zákonov, nariadení atď sú písané skôr vážnym tónom, nedá sa tam veľa vymýšľať. Niekedy môžu pôsobiť až nudne.

A taká ja predsa nie som!

Mám rada poriadok, disciplínu, to áno, ale som zároveň dosť bláznivý človek, rada si užívam život, nerobím z komára somára a vždy verím v ten najlepší výsledok : )

A mnoho iného!

Jem čokoládu, milujem kvety, rada som krásna, sem tam prokrastinujem, neznášam ľutovanie sa, milujem tégliky, krabičky, tubičky, s časopismi a knihami pomaly spím, manžel je občas zo mňa na nervy, keď som v pohode veľmi chutne varím, zbožňujem cestovanie, viem si aj dopriať a vyhodiť z kopýtka, zrkadlá musím mať vždy čisté, kokos v akejkoľvek forme sa mi ešte nikdy nezunoval….

Preto by som bola rada, keby ste ma spoznali aj z inej stránky, takej tej naozaj súkromnej a verím, že aj v tejto oblasti Vás budem mať čím inšpirovať.

Život je super a plný príležitostí a preto stále vyhľadávajme to, čo nám urobí radosť, majme radi ostatných a snažme sa byť najlepšou verziou samých seba!

Ale mi ide, čo?

Samozrejme, budem prinášať aj doterajšie informácie, veď sa treba vzdelávať a mať prehľad, nech tu s nami nikto nemanipuluje a nech dostaneme, na čo máme nárok!

Články budú pekné podelené do kategórií, takže si ľahko vyberiete, čo práve chcete alebo potrebujete čítať.

Na FB ostáva naďalej funpage Neboj sa materskej

a pribudla aj skupina Svet patrí nám, ženy!

Už teraz môžete žiadať o pridanie do skupiny a sledovať, čo som si na ktorý deň vymyslela :- )

Jaaaj a aby ste mali predstavu, o čom to asi bude, kuk sem na popis skupiny »»»

 

Instagram  ostáva jeden, prepojím ho so všetkými internetami a tam bude aj najviac zábavy 😛

Tak poďme žiť!

 

Krásny deň Vám praje Vaša Luci 🙂