O mne

Ahoj, som L.K.  Lucia Kohýlová.

Ale nie sú to len moje inicály.

L.K. je komplet vyjadrenie mňa

A zhrnula som ho do 4 okruhov. Nech si vieš lepšie predstaviť, kto to tu píše.

Laptop Komunita

Alebo komunity?

Prvá je zenuskaren.sk. Prispievam tam pravidelne ako redaktorka. Už dlho som chcela písať, ale nemala som odvahu vydať sa na takúto „netradičnú“ cestu. Veď na živobytie sa predsa zarába v normálnej práci. Našťastie ma osvietilo a som taaak rada. A ďakujem mojej šéfredaktorke za šancu, skúsenosti a za všetko, ona vie.

Okrem toho spravujem sociálne siete jednej firme a pracujem na vlastnom projekte, ktorý sa nachádza na tomto webe.

A ešte do jednej Laptop Komunity patrím. Učím /sa/ tam ako zarábať z domu online. Fakt sa to dá. Povyzvedaj sa v správe TU alebo TU.

Love Kids

To som zistila, keď sa mi narodil syn. Dovtedy som sa na nich usmiala a nejak neriešila. Ale teraz zbožňujem všetky malé stvorenia, svoje najviac, samozrejme. A ešte zbožňujem materstvo. Celý ten životný štýl s ním spojený. A to som si vyštudovala dve VŠ, že aby som si budovala kariéru…haha…asi nebudem….teda nie takú klasickú….pracujem stále, ale sama za seba a na tomto  Takže ak si mamina a nedávaš to alebo chceš byť mamina a vnútorne máš strach,  like na Neboj sa materskej a uvidíš, že to ide…a že si úplne normálna.

Luxusná Kozmetika

Nie som ten typ, čo oplieska výplatu na handry a kabelky. V tomto som skromnejšia. Ale mám inú slabosť. Kozmetiku.  Fľaštičky, tubičky, krabičky, tégliky…Juuuj : )

A čím som staršia, tým som náročnejšia na kvalitu. Po rokoch skúšania používam takmer výhradne jednu značku. Je luxusná, cenovo dostupná, stále inovuje produkty a výsledky je vidieť takmer okamžite. Tiež ma naučila to, že krása nie je len vonkajšok, ale harmónia vnútra a vonkajška. Si zvedavá? Tak sa pridaj sem a dozvieš sa veľa 😉

Life Koučing

V tomto som začiatočník. A myslím si, že každý by mal byť koučom aspoň jednému človeku. Aspoň jednému človeku pomôcť, uznať ho, zlepšiť mu život, deň, zmeniť pohľad na vec… Ja som začala trénovať na rodine 😀 A už mám svoj malý tím ,ktorému sa snažím pomôcť dosiahnuť ciele. Ale môj cieľ je oveľa väčší. Môj cieľ je pomáhať ženám nájsť svoje uplatnenie a uznanie. Lebo si ti zaslúžia. A matky o to viac. Svet patrí nám, ženy!

Okrem toho ma vyjadruje aj veľa iných LK. Ľúbim kávu, kvety, knihy, kokos, “kerovanie” a kopec ďalších skvelých vecí. Ale o tom, až keď sa niekedy spoznáme osobne…